Рівнерада проголосувала за звернення проти «формули Штайнмаєра»Рівнерада проголосувала за звернення проти імплементації формули Штайнмаєра. У п’ятницю скликали позачергову сесію. Звернення на голосування винесла фракція «Свобода». Документ погодили після внесення низки правок. Так, депутати забрали з тексту термін «російсько-українська війна», говорить секретар міської ради Сергій Паладійчук: Об этом сообщает for-um.in.ua со ссылкой на СМИ.


Немає терміну російсько-українська війна в юридичні площині. Всі громадяни розуміють, що це де-факто є. По-суті там в тексті звернення майже теж саме констатується, але терміну немає, для того, аби цей документ не був юридично не чинним. Всі решта правок – це деталі.За проєкт проголосували усі присутні обранці. Окрім Рівного, подібні звернення направили Львів і Київ.


Також депутати Рівнеради проголосували за звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів України про неприпустимість скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/rivnerada_progolosuvala_za_zvernennya_proty_formuly_shtaynmaiera_240879.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя