Більше жодних посилок у Китай. Укрпошта тимчасово призупинила доставку - Подробиці

Подія: Через спалах небезпечного коронавірусу державне підприємство "Укрпошта" тимчасово призупинило доставку посилок у Китай. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті структури.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Деталі: Хоч жодних заборон з боку Національної пошти Китаю поки немає, українці більше не можуть надсилати посилки у Піднебесну. Як пояснили в "Укрпошті", доставку призупинили через значне скорочення авіарейсів до країни.


У той же час посилки з Китаю в Україну будуть приходити без змін, щоправда, можливі затримки (Україна щодня отримує від 70 до 80 тис. китайських посилок).


ВООЗ поки не вводить жодних заборон для переміщення товарів через кордони. Втім станом на сьогодні вже вісім країн заявили про припинення поштового сполучення з Китаєм через епідемію коронавірусу. Серед них — Данія, Грузія, Греція, Румунія, Сербія, Сінгапур, Іспанія та Швейцарія.


Коментарі: "Поширення нового коронавірусу призвело до припинення польотів авіакомпаній і негативно позначилося на поштових операціях … ВПС уважно стежить за ситуацією і тісно співпрацює з поштовими операторами, щоб подолати ці проблеми", — цитує НВ Всесвітній поштовий союз.


Тим часом "Укрпошта" просить українців довіряти лише офіційним джерелам і не поширювати неправдиву інформацію.


"Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано. У офіційних призначених поштових операторів-партнерів Укрпошти всі відправлення проходять сувору перевірку, рентген-догляд, заборонені чи небезпечні речі не приймаються та не випускаються за кордон. Вони діють відповідно до норм Всесвітнього поштового союзу та ВООЗ", — повідомили на сайті державного підприємства.


Що було раніше: Наприкінці січня у соцмережах поширювали фейк про те, що "Укрпошта" нібито спалює посилки з Китаю. Інформація про "спалення" докотилася аж до китайців. Про це повідомив директор "Укрпошти" Олександр Перцовський. За його словами, партнери перепитували, чи дійсно в Україні вийшов закон про спалювання посилок.


Джерело статті: “https://expres.online/podrobitsi/bilshe-zhodnikh-posilok-u-kitay-ukrposhta-timchasovo-prizupinila-dostavku”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя